programista php, freelancer

strona internetowa - adobeszkola.net - Warszawa

strony internetowe

http://www.adobeszkola.net

Strona internetowa serwisu internetowego AdobeSzkoła.net, który oferuje kursy tematyczne online do takich programów jak: Photoshop, Lightroom, Illustrator, Ellements, In Design. Autor serwisu udostępnił wybrane lekcje za darmo, dzięki czemu można wcześniej (przed wykupieniem subskrypcji) zapoznać się ze sposobem nauczania. Po wykupieniu subskrypcji istnieje możliwość nieograniczonego dostępu do wszystkich lekcji. Formuła lekcji jest bardzo przyjazna dla zainteresowanego odbiorcy. Kursy przygotowane są dla wszystkich osób zarówno tych zaawansowanych jak i tych, które nie mają żadnego pojęcia o obsłudze takiego programu jak np. Photoshop. Kursy z danego programu podzielone są na pojedyńcze lekcje. Średni czas trwania kursu to 1,5h ale nie jest to regułą ponieważ "Kurs zasadniczy dla programu Photoshop" trwa ponad 7h!


miasto: Warszawa
Moja praca: kod PHP + MySQL, HTML, JavaScripts, CSS

opis prac wykonanych przy stronie internetowej


Autor strony internetowej poprosił mnie o pomoc (przy rozbudowie powstającej strony internetowej) o takie elementy jak:
system rejestracji oraz logowania użytkowników, reset hasła, system płatności elektronicznych oraz system CMS,
dzięki któremu mógłby w łatwy sposób zarządzać kontami użytkowników.

System rejestracji użytkownika został wykonany w raz z modułem potwierdzającym właściciela e-maila podanego podczas rejestracji:
a) wypełnienie formularza
b) komunikat informujący użytkownika o wysłaniu e-maila na adres podany w formularzu
c) po kliknięciu na linka wysłanego w e-mailu następuję aktywacja konta użytkownika
d) aktywacja konta użytkownika umożliwia zalogowanie do strony internetowej

Istnieje możliwość zresetowania istniejącego hasła użytkownika:
a) podanie emaila (który jest równocześnie loginem) w formularzu
b) wysłanie na skrzynkę pocztową wiadomości z linkiem
c) aktywowanie linku (określony czas ważności poszczególnego linka)
d) wpisanie nowego hasła
Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, iż osobą chcąca zresetować hasło jest właścicielem danego loginu - odebrała wiadomość na skrzynce podanej podczas rejestracji.

Po zalogowaniu użytkownik uzyskuje dodatkowe bonusy przy oglądaniu darmowych lekcji.
Zalogowany użytkownika ma możliwość wykupienia subskrypcji (4 warianty). System subskrypcji został zintegrowany z systemem DotPay. System ten szybko generuje wiadomość zwrotną do strony internetowej, dzięki czemu użytkownik (w chwile po dokonaniu płatności) ma przyznawane prawa umożliwiające mu w pełni korzystać ze strony internetowej w ramach wykupionej subskrypcji.

CMS
System CMS stworzony dla administratora systemu posiada takie funkcje m.in. jak:
- podgląd użytkowników wraz z ich aktualnym statusem
- blokada/aktywacja użytkownika
- przyznanie innego wariantu subskrypcji
- podgląd historii dokonywanych akcji w DotPay
- informacja o statusie płatności wraz dodatkowymi danymi
- notatnik danego użytkownika
- zmiana danychreferencje

Tekst referencji:
Pan Piotr Stachowicz był odpowiedzialny za stworzenie oprogramowania dla serwisu Adobeszkola.net z wykorzystaniem technologii html, css, js, php oraz MySQL. Poza budową serwisu Pan Piotr wykonał także funkcjonalny system rejestracji i logowania użytkowników, zintegrował stronę z serwisem obsługującym płatności Dotpay, za pomocą własnoręcznego zaprojektowanego skryptu, oraz wykonał w pełni funkcjonalny oraz przejrzysty system zarządzania treścią (CMS).

Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę zapewnić o wysokiej jakości i terminowości usług świadczonych przez Pana Piotr Stachowicza, wszystkie mu powierzone zadania wykonywał w pełni profesjonalnie oraz z pasją, co zdecydowanie wyróżnia go spośród licznych osób z którymi wcześniej współpracowałem. Poza tym Pana Piotra cechują wysoka kultura osobista, otwartość, umiejętność komunikowania się, planowanie pracy razem ze zleceniodawcą, dochodzenia do kompromis i wspólnego dążenia do celu.

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją polecam Pana Piotra Stachowicza wszystkim firmom, które poszukują fachowca i rzetelnego specjalisty.


Łukasz Zabłocki
Właściciel serwisu Adobeszkola.net
STRONA GŁÓWNA | O MNIE | PORTFOLIO | PREZENTACJE | REFERENCJE | KONTAKT
strony internetowe - Adobeszkola - Warszawa ... freelancer warszawa, projektowanie stron internetowych freelancer jako freelancer projektowanie stron.
Strona na temat: freelancer strony internetowe w Warszawie.
  copyrights © stachowicz.eu 2010